אימון NLP

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אימון אישי בשיטת NLP

שיטת Neuro-linguistic Programming הינה שיטה פופולרית במיוחד בעולם המודרנית אשר מציעה מגוון טכניקות פסיכולוגיות שמטרתן לשפר את התקשורת ולהשיג את המטרות שאנו מציבים לעצמנו. השיטה פותחה בשנות ה-70 בארה”ב וכיום מרבית החברות המצליחות במשק מציידות את מנהליהן הבכירים בכלים ובמיומנויות השונות ושולחות אותם לסדנאות ואימונים אישיים בשיטת NLP.

במשך השנים נמצא כי תהליכים נוירולוגיים במוח אשר נועדו לקלוט שדרים מהחושים השונים ולעבדם ניתנים לשיפור באמצעות אימון. בשיטת NLP לומדים לנתח דגמים לשוניים המובעים באמצעות תקשורת מילולית. מטרת שיפור התקשורת היא להשיג מטרות ולכוון ליעדים שאנו מציבים לעצמנו.

הצלחת שיטת NLP בקרב החברות המובילות

משנה לשנה גוברת המודעות של החברות במשק בצורך באימון בשיטת NLP. התקשורת האישית שלנו חשובה בכדי להשיג את המטרות שלנו ולחזק את הקשרים העסקיים שלנו בין אם מדובר עם שותפים פוטנציאליים או לקוחות. מן הראוי שההנהלה הבכירה תדע לכוון הפעולה באמצעות תקשורת בין אישית בכדי להשיג את האינטרסים השונים של החברה.

שיטת NLP בעלת מספר הנחות יסוד:
ראשית, על פי השיטה העולם הוא אובייקטיבי ואינו ניתן לתיעוד מה שמוביל לכך שלכל אדם יש מפה ודרכי קליטה שונה של המציאות. בשל כך, ישנם בעיות תקשורת רבות שמונעות מן האדם להשיג את האינטרסים האישיים שלו בשל “הבנת מציאות” מוטעית על ידי הצד השני. אימון בשיטת NLP מאפשר “להיכנס לנעליו” של האחר ולנתח את “מפת ההבנה שלו” – לאחר הבנת הצד השני ניתן לפתח ולשפר את התקשורת האישית.

בנוסף, השיטה מתבססת על מחקרים נוירולוגים שנעשו בתחומי ההיפנוזה הקלינית. הNLP עוסק בתהליכים מובנים לטיפול הבעיות “האנושיות”. חיזוק המשאבים, שינוי דפוסי התנהגות ושילוב הרגשות באמצעות השיחה עשויות להוביל אותנו לאינטרסים האישיים שלנו בדרכי תקשורת טובה.

שיטת אימון אישי NLP אצל המומחים בישראל

אנו מזמינים אתכם להצטרף לנתיב ההצלחה שלנו, להתחיל לשפר את דרכי התקשורת שלכם באמצעות השיטה הפופולרית ביותר בעולם. ללא תקשורת טובה, עיבוד הנתונים של האחר ושיפור דרכי התקשורת, תתקשו להשיג את המטרות שלכם באמצעות תקשורת אישית.

קבעו שיחת הכרות עם מוטי אלוני

מלאו את הטופס:

זה הזמן להכפיל את העסק

קורס הכפלת עסקים יביא אתכם להכפלת התוצאות העסקיות בתוך שנה!

דילוג לתוכן