קאוצ’ינג לעסקים קטנים

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אחוז ניכר מהכסף שמגלגל המשק במדינת ישראל נמצא בידי החברות המובילות במשק. מדי שנה אלפי עסקים קטנים פושטים רגל וסוגרים בשל ניהול כושל והחלטות לא נבונות. בשנים האחרונות יותר ויותר צעירים יוזמים ומשקיעים את כל כספם ברעיונות מקוריים ובביטחון מוחלט ומתאכזבים בזמן האמת. יזמים רבים כושלים בעקבות פזיזות, ניהול כושל והחלטות לא נכונות.

קאוצ’ינג לעסקים קטנים נועד במטרה לסייע לבעלי העסקים לבנות אסטרטגיה המתאימה לניהול העסק שלהם. תהליך הקאוצ’ינג לעסקים הקטנים מצייד את בעלי העסקים בארגז כלים ומסייע להם לראות את המצב ולפעול על פי שיקולים נבונים.

“דברים שרואים מכאן, לא רואים משם” – קאוצ’ינג לעסקים קטנים

רוב העסקים הקטנים בישראל סוגרים את העסק בשנתיים הראשונות בשל בעיות כספיות. למרות רעיונות בעלי פוטנציאל אדיר בעלי עסקים רבים שוקעים בחובות בשל ניהול כושל וקבלת החלטות לא נכונות בתפעול העסק. רבים מוותרים על התוכניות העסקיות מתוך עצלות או חסכנות – קאוצ’ר עסקי תפקידו להכווין את בעלי העסקים הקטנים ולסייע להם לפתח את העסק ולצמוח בשנים הראשונות.

ישנם מספר דברים שלא רואים עד שלא מגיעים לזמן האמת. בין אם מדובר בתקציבים, תהליכי שיווק, תהליכים משפטיים או אסטרטגיית ניהול כזו או אחרת, מטרתו של קאוצ’ר לעסקים קטנים הוא להכין את בעלי העסקים לרגע האמת ולסייע להם לתכנן את “הצעד הבא” של העסק שלהם תוך כדי ראייה כוללת של המצב, ניתוח השוק וביקורת על פעולות שיכלו להימנע מהם במטרה ללמוד בפעמים הבאות. זכיינות לעסקים יכולה להבטיח שהעסק יישאר זמן רב אחרי שאחד הסניפים יפסיק להניב הכנסות כפי המצופה. עו”ד גיא קולן יכין חוזה או הסכם שיתאים באופן מושלם לעסק הספציפי.

לצמוח בהדרגה ולפתח את העסק משנה לשנה

אמנם קאוצ’ינג לעסקים קטנים מתמקד בעסק שלכם, אך ארגז הכלים שהמאמן העסקי יצייד אתכם יסייע לכם לאורך כל החיים העסקיים שלכם. התמודדות עם לחצים, בקרה על תהליכים, אסטרטגיות ניהול, התנהלות מול לקוחות, התמודדות עם רגעי משבר ועוד כלים ומצבים שככל הנראה תתקלו בהם בשנה הראשונה לפתיחת העסק.

בעלי עסקים רבים מפחדים מפיתוח העסק ומונעים מהעסק שלהם להתרחב, מטרתו של קאוצ’ינג לבעלי עסקים קטנים הוא לעזור לבעלי העסקים לפתח את העסק משנה לשנה ולמקסם את הרווחים.

קבעו שיחת הכרות עם מוטי אלוני

מלאו את הטופס:

זה הזמן להכפיל את העסק

קורס הכפלת עסקים יביא אתכם להכפלת התוצאות העסקיות בתוך שנה!

דילוג לתוכן