פיתוח עסקי

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

התחרות הגבוה בתחומים השונים מחייבים כל בעל עסק לפעול בצורה מקצועית ועסקית על מנת לפתח את העסק שלו, לנהל אותו בצורה הנכונה ביותר, לדעת להתנהל מול עובדי החברה בצורה חכמה, יעילה ואפקטיבית שתוביל את העסק להצלחה.

תחום פיתוח עסקי הוא מונח רחב במיוחד שבעלי עסקים מכירים בצורך בו עם הזמן ותוך כדי ההתנהלות העסקית שלהם. פיתוח עסקי מטרתו להוביל את העסק קדימה ולשפר את התפעול של המערכת, או בקיצור, “להפוך את העסק למערכת משומנת”.

עולם הפיתוח העסקי נוגע בנקודות ורבדים שונים, החל מההתנהלות של היחידות הקטנות ביותר בעסק ועד לניהול המערכת בצורה כוללת. השילוב של יכולות הניתוח, השיווק האסטרטגי, המכירות והתדמית של העסק והנעתם “קדימה” עשויה להוביל עסקים צעד אחד קדימה ולהפוך אותם לרווחיים יותר ומוצלחים יותר.

אתר Menaheli”” מציע מגוון שיטות לפיתוח עסקי:

  • פיתוח מנהלים – המנהלים הם אלו שאחראים על תפקוד המערכות השונות של העסק. פיתוח עסקי נוגע קודם כל בהתנהלות של צוותי ההנהלה של החברה ועובד בכדי לאמן אותם לנהל בצורה אפקטיבית יותר את העסק שלהם.
  • אימון מנהלים – תהליך אימון מנהלים עשוי להוביל לפיתוח עסקי וליצור מערכת משומנת בלתי ניתנת לעצירה. אימון מנהלים נוגע בשיטות התפקוד השונות והעברת המסרים בצורה נכונה יותר לצוותים שתחתם.
  • פיתוח מיומנויות ניהול – מגוון רחב של סדנאות מומלצות שמטרתן לפתח את יכולות הניהול של הצוותים השונים בחברה. השינוי מתחיל בראש ובראשונה בקרב אנשי ההנהלה שמנחים את הפקודים תחתם כיצד לפעול ומנהלים את הפרויקטים השונים בעבודה.
  • אימון עסקי למנהלים – תהליך אימון עסקי למנהלים עשוי לפתח את החברה וליצור התנהלות טובה יותר בין המחלקות השונות שבה. ברגע שצוותי הניהול יודעים כיצד “לדרוש” את העבודה מהפקודים תחתם, התוצר הופך לאיכותי יותר והעבודה הופכת ליעילה יותר.
  • סדנאות ניהול – אתר “Menaheli” מציע מגוון רחב של סדנאות ניהול שמבטיחות שיפור משמעותי בתפקוד של העסק. סדנאות ניהול הכרחיות לכל עסק ששם בראש ובראשונה את המטרה “לקחת את העסק צעד אחד קדימה”.
  • אימון אישי למנהלים – תהליך ממושך שעשוי לסייע למנהלים לפתח את החברה באמצעות ניהול נכון ובריא, פיתוח המחלקות השונות, העברת המסרים ויצירת מערכת של עבודה נכונה.

פיתוח עסקי – הדרך שלך להוביל את העסק קדימה

אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר האינטרנט וליצור אתנו קשר, השינוי בעסק שלך עשוי להתחיל כבר עכשיו בשינוי גישת הניהול. מיטב המאמנים המובילים בישראל עומדים לשירותך באתר “Menaheli”.

קבעו שיחת הכרות עם מוטי אלוני

מלאו את הטופס:

זה הזמן להכפיל את העסק

קורס הכפלת עסקים יביא אתכם להכפלת התוצאות העסקיות בתוך שנה!

דילוג לתוכן