פיתוח מקצועי סגני מנהלים

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

במרבית הארגונים סגני המנהלים עוסקים בעבודה השחורה של הארגון והם ללא ספק בורג משמעותי ביותר המשפיע על המערכת. חלק מתפקדם של הסגנים הוא להדריך את צוותי ההנהלה תחתם, להעביר ישיבות מקצועיות, פרזנטציות וביקורות על תפקודם של העובדים. בתהליך הפיתוח של הארגון יש להתחיל לפתח את היכולות ולצייד את ההנהלה הבכירה לפני שמתחילים לפתח את עובדי הארגון. מטרתו של תהליך הפיתוח המקצועי של סגני מנהלים הוא לשפר את הביקורות שמעבירים לצוותי העובדים, את דרכי העברת הישיבות ולהפוך את הפרזנטציות שלהם לאפקטיביות בכדי שישפיעו על העובדים והארגון כולו.

למי מתאים פיתוח מקצועי סגני מנהלים

תהליך הפיתוח המקצועי של סגני המנהלים מטרתו להכשיר את המנהלים ולצייד אותם בכלים ומיומנויות שיסייעו לארגון לשפר את תפקודו. בכל תהליך פיתוח, תחילה יש לעצב את תפקידם הייחודי כשותפים למנהלים ולגבש את הזהות המקצועית שלהם תוך ניהול דיאלוג מתמשך עם המנהלים הממונים עליהם.

לאחר שהגדרנו את תפקידם, יש להציב את המטרות והיעדים בהם נצטרך לעמוד במשך השנה. ללא הצבת יעדים והגדרות ופיתוח אסטרטגיית פעולה שתביא לעמידה ביעדים, העבודה עלולה להתבצע פחות ביעילות. במהלך הפיתוח המקצועי של סגני המנהלים יש להתמקד ולהתמקצע במגוון תחומי עניין מקצועיים וניהוליים שישפיעו על המערכת כולה.

מדי שנה משרד החינוך משקיע מיליוני שקלים בפיתוח מקצועי לסגני מנהלים ולהנהלה הבכירה כולה בכדי לפתח את יכולות ההדרכה ולהוביל לעבודה יעילה שתשפר את תוצאות התלמידים. ארגונים רבים במשק, משקיעים מדי שנה בסדנאות ואימונים אישיים לבעלי התפקידים הבכירים בכדי להוביל את הארגון ולפתח את האסטרטגיה של הארגון כולו.

איפה כדאי לעשות סדנת פיתוח מקצועית לסגני מנהלים?

כשמדובר בפיתוח מקצועי שעתיד להשפיע על הארגון כולו, יש לערוך את האימון ותהליך הפיתוח אצל מומחים שהובילו ארגונים שונים לתוצאות. תהליכי הפיתוח נרכשים לאורך השנים, לכן מומלץ לבחור במאמנים אישיים בעלי ניסיון וותק רב בתחומי ניהול.

אנו מזמינים אתכם להשתלב לנתיב ההצלחה שלנו ולפתח את הצוותים המקצועיים. המאמנים העסקיים והיועצים המובילים בישראל יעזרו לכם להוביל את הארגון לסגולות.

קבעו שיחת הכרות עם מוטי אלוני

מלאו את הטופס:

זה הזמן להכפיל את העסק

קורס הכפלת עסקים יביא אתכם להכפלת התוצאות העסקיות בתוך שנה!

דילוג לתוכן