פיתוח מנהיגות מורים

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מנהיגות אינה תכונה נדרשת מהמועמדים בראיונות העבודה לאיוש משרות המורים אך ללא ספק התכונה החשובה ביותר להעברת שיעור מוצלח והחדרת החומר בקרב התלמידים. המורים הם חלק משמעותי במיוחד בחייהם של ילדים קטנים והם מלווים אותם ואחראים על החינוך שלהם וצריכים לספק להם את המידע הדרוש לפיתוח השכלתם.

בבתי ספר שונים ברחבי המדינה ישנם תלונות שונות, שגוברות משנה לשנה, לגבי רמת ההוראה ואיכות החינוך בישראל. בתי הספר הפרטיים מושכים את המורים הטובים ביותר אליהם ומערכות החינוך נאלצות להיפרד מהמורים המובילים. בשנים האחרונות מערת החינוך החלה להשקיע בפיתוח מנהיגות מורים על מנת לשפר את רמת ההוראה בישראל. פיתוח מנהיגות היא תכונה נרכשת שניתן לפתח אצל המורים ולשפר את יכולות ההוראה שלהם.

ביטחון בהדרכה, משמעת בכיתה והעברת המסרים בצורה הטובה ביותר

סדנאות פיתוח מנהיגות למורים עשויות לשפר את ההוראה שלהם ולעזור להם לייעל את השיעורים ודרכי העברת החומר הנלמד לתלמידים. כחלק מתהליך פיתוח המנהיגות למורים אנו מציידים את המורים בכלים, מיומנויות וטכניקות להדרכה, בדרך לפניה המבוקשת, חיזוק הביטחון העצמי והכנת השיעורים מראש בצורה הטובה ביותר.

במכללות הפרטיות נמצאים המרצים הטובים ביותר ומעבירים שיעורים מורכבים במיוחד בהרצאות שלעיתים נערכות בקרב מאות תלמידים. פיתוח המנהיגות עוזר למורים לפתח טכניקות ולהכין את השיעורים מראש בצורה הטובה ביותר, מפתח את עמידתם מול הקהל ועובד על הביטחון העצמי שלהם שהוא מרכיב משפיע במיוחד על החדרת המסרים לתלמידי הכיתה.

סדנאות פיתוח מנהיגות מורים אצל מיטב המרצים בישראל

אנו מזמינים אתכם להצטרף לנתיב ההצלחה ולהוביל להישגים את המורים במוסד הלימוד שלכם. הסדנאות מפתחות את יכולות המנהיגות של המורים ומשפרות במידה משמעותית את הדרכתן ודרכי העברת המסרים שלהם כלפי התלמידים. פיתוח המנהיגות יוביל את מוסד הלימודים שלכם להצלחות. יש לזכור כי תחום לימודים מיוחד הוא זה המוזיקלי. מורה לגיטרה תל אביב בסוויץ’ ידאג לכך שתלמדו את התחום מהבסיס ועד רמה מתקדמת במיוחד.

מיטב המרצים בישראל שעובדים בשיתוף פעולה עם המכללות הפרטיות המוביל במדינה, מרצים בעלי שנות ניסיון מהמובילים בישראל וסדנאות מקצועיות שישפרו את דרכי ההוראה של המורים במוסד הלימוד שלכם.

“כי יש דרכים להעביר הרצאה, ויש דרכים להחדיר את המסרים החשובים בהרצאה”.

קבעו שיחת הכרות עם מוטי אלוני

מלאו את הטופס:

זה הזמן להכפיל את העסק

קורס הכפלת עסקים יביא אתכם להכפלת התוצאות העסקיות בתוך שנה!

דילוג לתוכן