סטנד אפ קואצ’ינג

השפה הסודית של בני האדם - סטנד אפ קואוצ'ינג

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

[fullwidth background_color=”” background_image=”” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_webm=”” video_mp4=”” video_ogv=”” video_preview_image=”” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding_top=”20″ padding_bottom=”20″ padding_left=”” padding_right=”” hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” menu_anchor=”” class=”” id=””][one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]בואו נדבר על הכוח שבתקשורת!

רק ביחד אנחנו באמת יכולים להצליח. צוות של אנשים מוכשרים יכול, בשיתוף פעולה, לבנות מסילות רכבת שיגיעו מסין ועד מרוקו, לבנות מגדלים בני מאה קומות ויותר – פרוייקטים שאדם אחד לא יכול אפילו לחלום להשיג בכל שנות חייו.

על מנת לעבוד ביחד, באמת ביחד, אנחנו חייבים להכיר את השפה הסודית של בני האדם. לדעת כיצד להיות מובנים, להבין את האחר ולהשתמש בשפה שתעזור להרמוניה ולשיתוף. אפשר להגיד, שההצלחה של שיתוף הפעולה שלנו (בארגון, במשפחה, עם החברים והחברות, בני הזוג, הילדים…) טמון בשליטה שלנו, על השפה הסודית של בני האדם.

לא יודעים על מה אני מדבר? יופי!
יש לי הצעה שלא תוכלו לסרב לה —
הרצאה בסגנון “סטנד אפ קואוצ’ינג” שתלמד אתכם *כל מה שאתם צריכים לדעת* על השפה הסודית של בני האדם.
בשעה וחצי תלמדו איך להיות מובנים, איך להתמודד בהצלחה עם קונפליקטים, ואיך להפעיל את הכוח הנפלא של ביחד על מנת להזיז הרים ולגרום לפרוייקטים להצליח מעל ומעבר לציפיות.

מי אני?
נעים מאוד! שמי מוטי אלוני, מנהל בית ספר לעסקים בקריה האקדמית אונו, מוביל התוכנית להכשרת מנהלים היקרה בישראל. אני מוותיקי המאמנים העסקיים בארץ. בעל מומחיות וניסיון באימון מנהלים בתחומים שונים, מרצה בכיר בסדנאות מכירות ושיווק, ובעל נסיון של מעל 14 שנים באימון, העברת סדנאות והכשרת מאמנים עסקיים.

“ההרצאה הכי מצחיקה ששמעתי” (א.ג)
“למדתי תקשורת והתפקעתי מצחוק” (ח.ל)

אני מזמין אתכם – מנהלי ארגונים, לקבוע הרצאה לעובדי הארגון. במהלך ההרצאה אני מבטיח לא רק חשיפה של המון סודות שישפרו את התקשורת הארגונית – אלא גם הצגה טובה, והרבה צחוקים [/fusion_text][/one_full][/fullwidth]

קבעו שיחת הכרות עם מוטי אלוני

מלאו את הטופס:

זה הזמן להכפיל את העסק

קורס הכפלת עסקים יביא אתכם להכפלת התוצאות העסקיות בתוך שנה!

דילוג לתוכן