אימון בכירים

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הרבה גורמים מעורבים בתהליך הגעתו של בכיר למעמדו. יש שיגידו כי מדובר ביכולות אישיות, אחרים לעומתם יטענו ש”הכל עניין של מזל בחיים” ואלו שהגיעו לדרגות הבכירות יסבירו כי מוטיבציה, התמדה והכוונה נכונה הובילה אותם לתפקידים הבכירים בארגון.

“אנשים לא נולדו להיות מנהלים”, אמנם אוניברסיטאות ומכללות מציגות את תואר מנהל העסקים כתואר בו מקבלים התלמידים את “כל הכלים” בכדי לנהל, אך העובדה שלמעלה מ400,000 אלף ישראלים מחזיקים בתואר הנ”ל מוכיחה כי מדובר בהכוונה אחרת.

אימון בכירים – ארגז הכלים שיוביל אתכם להצלחות וישפר את יכולות הניהול שלכם

בעולם המודרני בישראל, סטודנטים רבים אינם מצליחים למצוא מקומות להתמחות ומתקשים במציאת העבודה הראשונה אחרי התואר מהסיבה שאינם בעלי ניסיון בתחום. ניסיון הוא ללא ספק “תעודת הכניסה” לשוק העבודה במקצוע בו הנכם עוסקים. הכוונה נכונה מ”כאלה שכבר היו שם” תצייד אתכם בארגז כלים שישמש אתכם לאורך כל החיים המקצועיים שלכם ותניע אתכם לפעול בצורה נבונה ומקצועית.

גיבוש המודל הניהולי, רכישת מיומנויות ניהוליות, ניהול צוותים, ארגון אפקטיבי של הזמן, ראייה כוללת של הארגון, וטכניקות ניהוליות שונות הן רק חלק מהכלים בהם תצטיידו במהלך אימון בכירים. אימון בכירים מסייע לכם “ללמוד מטעויות של אחרים” ולהפיק מהם לקחים מבלי לחוות את הכשלון על בשרכם האישי.

אם תשימו לב, בכל חברה תפקיד המנהל כולל גם יועצים עסקיים, עוזרים ומלווה בהמון ביקורות. במידה ונבחרתם לתפקידים בכירים, סימן שהארגון מאמין ביכולת שלכם להוביל את הארגון להצלחות והכוונה נכונה שתצייד אתכם בכלים המתאימים תעזור לכם להפיק את המירב ולממש את היכולת שלכם בשטח.

אימון בכירים מהמאמנים המובילים בישראל

מן הראוי שאימון בכירים יתבצע בהדרכת צוות מקצועי, מנוסה ובעל היסטוריה של הצלחות. הניסיון הרב שאנו מציעים, שלל ההצלחות שצברנו במהלך השנים ופיתוח יומיומי של טכניקות שונות הן שהפכו אותנו למאמנים העסקיים המובילים בישראל.

אנו מזמינים אתכם להצטרף ולעלות על מסלול ההצלחה. אימון בכירים שיצייד אתכם בכלים ומיומנויות שיסייעו לכם להשיג את המטרות ויעזרו לכם בתפקיד הנוכחי שלכם ובתפקידים העתידיים לאורך הקריירה שלכם.

קבעו שיחת הכרות עם מוטי אלוני

מלאו את הטופס:

זה הזמן להכפיל את העסק

קורס הכפלת עסקים יביא אתכם להכפלת התוצאות העסקיות בתוך שנה!

דילוג לתוכן